מגזין עיצוב

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אך לעיתים כדי לתאר דבר מה שראינו בדמיוננו, אנחנו לא מצליחים לגייס אפילו מילה אחת לרפואה. הקושי הזה להעביר דימוי ויזואלי באופן מילולי, עשוי להיות מתכון לאסון, ובדיוק בשל כך זו אינה יכולה להיות הצורה בה החלטות עיצוביות מתקבלות. מעצבת הפנים משמשת כלי, באמצעותו יכול הלקוח להפוך למציאות את מה שחלם עליו ודמיין בעיניי רוחו.
הדמיות תלת מימד – עולם ומלואו
אם בעבר שרטוטי סקיצות של הבית היו הדרך היחידה להמחיש את האפשרויות השונות, הרי שהטכנולוגיה של היום מאפשרת הדמיות תלת מימד, בהן ניתן לראות הכל באופן ברור ומוחלט. שינוי עיצובי כרוך לא פעם בלקיחת החלטות קשות, אך כשיש המחשה ויזואלית לנגד העיניים, הרי שהדבר מקל באופן משמעותי, שכן אין טוב יותר ממראה עיניים.
הדמיית תלת מימד מאפשרת לראות כיצד ייראו הדברים בסוף התהליך, כך שאם הם אינם תואמים את הרצונות באופן מספק, אפשר לשנות את הקונספט מבלי להפסיד כסף וזמן יקר, או לחוש עוגמת נפש מסוימת מתוצאה לא רצויה. הדמיות תלת המימד יכולות לשמש ככלי תכנון, עיצוב, שיווק, פרסום ופרזנטציה לפרויקטים רבים. מריאנה מציעה שירותי הדמיות חוץ והדמיות פנים, ממוחשבות ואיכותיות לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, חברות שיווק, נדל”ן ועוד.
מסע משותף להצלחת הפרויקט
כחלק מתהליך העבודה עם מריאנה, השימוש בהדמיות תלת מימד הוא קבוע, החל משלב הסקיצות הראשוני ועד לשלב הצגת שינויים ומגוון האפשרויות בעיצוב הפנים וההום סטיילינג. מאחר ומריאנה רואה בתהליך העבודה מסע המשותף ללקוחותיה ולה, כדי מנת להבטיח את הצלחתו הדברים צריכים להיעשות בשיתוף פעולה מלא בכל הקשור לקבלת ההחלטות העיצוביות הטובות ביותר לפרויקט.